Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Золотий партнер

Lattelecom (Латвія) – найбільша в Латвії компанія, що надає сучасні ІТ-послуги. Заснована в 1994 році SIA Lattelecom пропонує такі ІТ-послуги, як електронний зв'язок, телекомунікації, проектує та будує мережі та ЦОДи. Рішення по передачі даних за допомогою власної ІТ-інфраструктури наряду з послугами Інтернет, TV (інтерактивне, надземне та Інтернет-TV), а також послуги call-центру, розробка та підтримка софту з подальшим аутсорсингом дає Lattelecom право називатися провідною ІТ-компанією в Латвії.


Компанія Lattelecom є власником та оператором 4 ЦОД-ів, в тому числі першого в Північній Європі сертифікованого за стандартом TIER III (Uptime Institute, USA) дата-центру DATTUM.

 

ЦОД DATTUM обладнаний міжнародними швидкісними каналами передачі даних (наприклад, такими як Baltic TransGateway з гарантованою швидкістю 40 x 10 Гбіт/с).

 

Lattelecom має багаторічний досвід роботи в сфері надання послуг центрів обробки даних в Європі та є провідним ІТ-інтегратором в країнах Балтії. Послугами ЦОД Lattelecom користуються понад 120 великих підприємств з США та країн СНД та ЄС.

Спікери Lattelecom:
Інгус Хомка

Віртуалізація десктопів на різних гіпервізорах, за і проти


Інгус Хомка
консультант з рішень Дата-Центрів
Lattelecom

Партнер Форуму

NorteX - це модернізація відомчих телефонних станцій Nortel серії Meridian 1 та Avaya серії CS1000 в систему уніфікованих комунікацій (UC), яка дозволяє отримати на існуючій системі Nortel/Avaya сучасні сервіси такі, як: запис розмов, аудіо-конференції, контакт-центри, fax на e-mail, та багато інших.

Спікери NorteX:
Євген Осередько

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається у всіх пристроях, котрі використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Спікери Kingston Technology:
Віктор Самойлов

Продукція компанії Kingston Technology для корпоративного ринку


Віктор Самойлов
менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні
Kingston

Партнер Форуму

IQ Trading - проектний дистриб'ютор, що займається просуванням продукції в наступних сегментах:

  • Активне мережеве обладнання

  • Структуровані кабельні системи

  • Обладнання та програмне забезпечення для побудови систем IP-відеоспостереження

  • Системи відеоаналітики

  • Системи контролю доступу

  • Кабеленесучі конструкції

  • Волоконно-оптичні мережі

  • Системи електроживлення

  • Рішення для побудови Центрів Обробки Даних

  • Монтажне обладнання

Спікери IQ Trading:
Микола Мадінов

Комплексні рішення для ЦОД від Legrand: ефективність, гнучкість, інноваційність


Микола Мадінов
менеджер з продукції Legrand, Minkels
IQ Trading

Олександр Дідик

Premium Line - кровоносна система ЦОД


Олександр Дідик
менеджер по продукції UPS Legrand, Premium Line
IQ Trading

Партнер Форуму

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.

GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Спікери GigaCloud:
Артем Коханевич

Партнер Форуму

Gigacenter - це один з кращих комерційних ЦОД на території України. На базі цього майданчика замовникам пропонується широкий асортимент якісних послуг з розміщення серверного устаткування для компаній з високими вимогами до безперервності бізнесу.

Спікери Gigacenter:
Костянтин Коваль

Модульний ЦОД як сервіс (DCaaS)


Костянтин Коваль
CIO
GigaCenter

Партнер Форуму

Mobotix AG - німецька компанія, яка володіє достатнім досвідом у вирішенні завдань по візуалізації об'єктів, а також тепловізійного моніторингу. Маючи унікальні технології відеоспостереження (в тому числі і тепловізорів), обробки даних (власний кодек MxPEG, який більш продуктивний), децентралізовану топологію побудови систем і вбудовані в камери первинні аналітичні функції, компанія є лідером в області вирішення складних завдань відеоспостереження. Використовуючи меншу кількість камер на об'єкті, але при цьому збільшує площу покриття і разом з тим зменшує вартість систем, зберігаючи надійність і якість в цілому.

Партнер Форуму

UNITOP - більш ніж 20 років роботи в області IT-технологій та систем відеоспостереження. Проектування і постачання, налаштування і запуск систем відеоспостереження та систем контролю доступу. UNITOP пропонує професійні консультації, допроектні роботи та шеф-монтаж.

Спікери UNITOP:
Надія Луценко

Хмарні рішення для систем контролю доступу від Simons Voss


Надія Луценко
менеджер з маркетингу
Юнітоп

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва у більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET Україна:
В'ячеслав Зарицький

Сучасні цілеспрямовані атаки і методи захисту від них


В'ячеслав Зарицький
провідний технічний спеціаліст
ESET Україна

Дмитро Федоренко

Рішення ESET для захисту від сучасних загроз


Дмитро Федоренко
провідний менеджер відділу продаж
ESET в Україні

Партнер Форуму

Hideez Technology - розробник пристроїв класу wearable security. Перші продукти - брелок Hideez Key і браслет Hideez Band. Компанія заснована в 2015 році, і орієнтована на глобальний ринок. Офіс розробників знаходиться в Києві.

Спікери Hideez Technology:
Олег Давидов

Партнер Форуму

УКРКОМ ЛАЙН (Україна) - компанія, що спеціалізується на продажу на території України обладнання для побудови волоконно-оптичних і мідних телекомунікаційних і комп'ютерних мереж, а також центрів обробки даних.

Спікери УКРКОМ ЛАЙН:
Валерій Асташов

Партнер виставки

EServer – виробник та один з провідних постачальників пасивного мережевого обладнання в Україні. Широкий асортимент: серверні шафи, стійки, кабель, компоненти мідних і оптичних систем, безліч аксесуарів. Висока якість обладнання, надійність та міцні партнерські відносини – ось лише деякі переваги, які Ви отримуєте, працюючи з EServer!

Партнер конференції

NovoServe - нове обличчя європейського дата-центру. Керівництво з більш ніж 15-ти річним досвідом роботи в галузі. Два комплекси в Нідерландах, створених в 2015 і база клієнтів з 400-та компаній, що росте експоненційно. Дистриб’ютор в Україні – компанія Softico.

Спікери NovoServe:
Андрій Михалюк

NovoServe – Європейський сервіс для Ваших даних


Андрій Михалюк
Менеджер з розвитку
Softico

Партнер конференції

Tucha.ua - надає послуги у сфері хмарних технологій. За останні три роки роботи реалізовано близько тисячі проектів по віртуалізації офісів, додатків, організації хмарної IT-інфраструктури і захисту даних в хмарі.

Спікери Tucha.ua:
Володимир Мельник

Партнер (заочна участь)

Дата Парк «Бі мобайл» - найбільший в Україні комерційний центр обробки даних (ЦОД), спроектований і побудований для використання компаніями різного розміру і видів діяльності, для яких критично неприпустимі зупинки в роботі серверного обладнання.

Спонсор гостинності

Форнетті - це якісна ароматна європейська випічка, знайома українцям вже 12 років. Ми є у всіх куточках України. «Форнетті» купують у більш ніж 700 точках продажу - ми завжди поряд у зоні доступності.

Інформаційний партнер

IT News (Україна) – новини інформаційних технологій: стрічки новин Інтернету, зв'язку, наукомістких технологій, комп'ютерної безпеки та ін. в Україні і в світі, пошук точок Wi-Fi в містах України, аналітика ринку, огляди техніки, фотогалереї. Новини сайту відсортовані по більш ніж 130 розділах і підрозділах, що охоплює весь спектр ІТ, високих технологій, бізнесу в сфері ІТ і телекому, науки і техніки. Сайт входить до трійки найбільш відвідуваних українських ІТ-ресурсів.

IT News

www.itnews.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
info@itnews.com.ua
www.itnews.com.ua

Інформаційний партнер

IT Expert (Україна) – перше спеціалізоване галузеве агентство, яке працює на ринках IT і телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, агентство випускає чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готує аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

Інформаційний партнер

HiTech.Expert (Україна) – інтернет-проект, що висвітлює ситуацію на українському і світовому ринку високих технологій. Кожен день - самі оперативні новини та аналітика ринку hi-tech, розсилка свіжих новин по цільовій аудиторії. Також здійснюється інформаційна підтримка нових проектів: підготовка професійних прес-релізів і розсилання передплатникам і всеукраїнським та регіональним ЗМІ.

HiTech.Expert

www.expert.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
www.expert.com.ua

Інформаційний партнер

ChannelForIT (Україна) – інтернет-ресурс, створений для професіоналів в області корпоративних інформаційних технологій. Наші читачі - ІТ-директори, технічні директори, фахівці і експерти в сфері ІТ, інформаційної безпеки. ChannelForIT пропонує своїм читачам експертні та аналітичні матеріали, інтерв'ю з провідними професіоналами галузі, новини, інформацію про вакансії для ІТ-фахівців в провідних компаніях України і ближнього зарубіжжя, запрошення до участі в онлайн-заходах і багато іншого.

Інформаційний партнер

А-КОМ Академія (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням і перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академія

edu.a-kom.ua

Украина, 02660, Киев,
ул. Старосельская 1Д, 2 этаж
Телефоны: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

TRNCC.COM (Україна) – унікальний міжнародний проект, що створений для пошуку навчальних заходів та тренерів на всьому російськомовному просторі. Географія проекту постійно розширюється. На порталі є списки тренерів та тренінгових компаній, календар заходів, форма для проведення тендерів, новини, статті та інші корисні матеріали.

Інформаційний партнер

Навчальний центр ITEA (IT Education Academy) - був заснований професійними програмістами і інженерами лідируючих ІТ-компаній України. Його основне завдання – це підготовка якісних прикладних фахівців в області ІТ, які володіють сучасними технологіями з урахуванням їх постійної зміни.

Інформаційний партнер

Ub.ua — найбільший портал, створений для розвитку інтернет-торгівлі та бізнесу. Це місце зустрічі сотень тисяч продавців і покупців. Ресурс обслуговує як b2c так і b2b сектори українського бізнесу. Серед основних напрямків компанії: створення та ефективне просування інтернет-представництва, співпраця з компаніями по системі dropshipping, виведення бізнесу на ринки Європейського Союзу.

Місія компанії полягає в головній ідеї турботи про клієнта, в основі якої лежать головні принципи: зробити бізнес в інтернеті простим, доступним, інноваційним.

Інформаційний партнер

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна – це провідний сайт пошуку роботи в Україні та закордоном. На сайті www.hh.ua більш ніж 40 000 українських та міжнародних компаній шукають спеціалістів всіх рівнів, всіх професій, по всій території України. За допомогою інтернет-порталу hh.ua пошукачі роботи мають можливість вибрати гідні вакансії роботодавців, ознайомитись з інформацією про діяльність компаній та їх потребою в кадрах. Ви можете також підписатися на розсилку для отримання вакансій на електронну пошту і отримати ряд додаткових сервісів з просування резюме на сайті.

Інформаційний партнер

Проект «IТ-форум» - спеціалізований інформаційний ресурс про досягнення сучасних інформаційних технологій та про досвід їх використання для управління підприємством. Мета проекту – популяризація сучасних концепцій управління підприємством, поширення передового вітчизняного досвіду, досвіду СНД по створенню інформаційних систем управління підприємством, а також забезпечення передумов для чесної конкуренції постачальників ПО, консалтингових компаній та компаній, що впроваджують ПО. В рамках проекту учасникам ІТ-ринку надається можливість публікації ІТ-новин, інформації про заходи (форуми, конференції, круглі столи та семінари, вебінари), які проводяться учасниками ІТ-ринку.

Інформаційний партнер

Світ Автоматизації - журнал надає максимально повну і незаангажовану інформацію про існуючі засоби автоматизації, розробки обладнання, побудови систем і готових рішень; їх можливостях, особливостях і характеристиках; досвід розробки та впровадження АСУ ТП, обладнання, готових рішень та проектів.

Інформаційний партнер

Медіа Холдинг Вісті Україна - сучасний мультимедіа холдинг, що динамічно розвивається  і включає в себе друковані, телевізійні, радіо і Internet-ресурси. Завдяки якості та актуальності контенту, гостроті тем і оперативності подачі інформації, медіапродукти Холдингу займають лідируючі позиції в своїх сегментах. Професійна, креативна команда і постійний моніторинг світових інновацій та медіа-трендів - ключовий принцип успіху Холдингу на ринку.

Інформаційний партнер

Комп'ютерна Академія ШАГ - найбільший міжнародний навчальних закладів, який спеціалізується на комп'ютерній освіті. Працює з 1999 років, і сьогодні - це понад 40 філій в 16 країнах світу.

Інформаційний партнер

Львів - сайт міста та області. Новини, Довідник підприємств, Афіша, Фотозвіти, Оголошення, Карта, Маршрути транспорту - все це та інша корисна iнфформацiя на сайтi Львова 032.ua.

Інформаційний партнер

DOU.ua - найбільше українське співтовариство розробників.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).